Svatba je nejkrásnější den v životě. Tedy pouze v případě, že nejde o takzvaný sňatek z rozumu, z vypočítavosti, ze msty, a pro peníze. Tehdy jsou to prázdné skutky, které nemají vnitřní náboj, a aktéři těchto sňatků se také později přesvědčí o tom, že to nebyla dobrá volba. Pokud tedy chcete oslavit svůj svatební den, a je ve hře vzájemná partnerská láska a úcta, pak vám můžeme jen gratulovat, popřát vám všechno nejlepší do dalších společných let, a hlavně přicházíme s přáním a nabídkou uskutečnění svatební oslavy v exteriéru.

party stan

Dát přednost svatbě v přírodě má své nesporné výhody, v první řadě je tu volné prostranství, možnost lépe se pohybovat a nebýt uvězněni v uzavřených prostorách. Můžete si ven vzít sportovní náčiní a zahrát si tu třeba plážový (spíše travnatý) volejbal, líný tenis, minigolf nebo fotbálek, anebo si zaházet s házecím diskem, s nafukovacím míčem či s tenisákem.

svatební oslava

Pobyt na travnatých plochách je také ideální k vyzutí se z bot a k pohybu naboso, nemusíte tu mít přímo bosonohé chodníky, postačí, pokud si tu chůzi užijete jen tak, abyste posílili klenbu chodidel a zlepšili náladu přirozenou masáží reflexních bodů.

Ve venkovním prostranství byste také měli mít zajištěnou krytou stříšku pro umístění občerstvení a prostor, kam se uschovat před deštěm, větrem a ostrým Sluncem. K tomu dobře poslouží pronájem party stanů dle ceníku https://www.partystanyaz.cz/cenik.php, zveřejněného na webových stránkách. Party stany mohou být uzavřené ze všech stran, anebo může jít pouze o stříšku, případně kryté jen některé stěny, záleží na vašem uvážení, jak moc chcete zakrýt daný prostor, a jak velký by také stanový přístřešek měl být. Musíte tu zohlednit nejen počet svatebních hostů a míst k sezení, ale také doprovodný program a místo pro odkládání občerstvení a dalších předmětů, které slouží k zábavě pozvaných hostů.