Sebevědomého jedince většinou na první pohled nerozeznáte od ostatních. Většinou tito lidé bývají velmi skromní a rozhodně nevyčnívají z davu tak, abyste si jich všimli. Nemají to zapotřebí, protože znají svou cenu a mají „vědomí“ – sebevědomí. Žijí si svůj poklidný život na první pohled velmi jednoduše a může vám připadat, že jim to jde jaksi samo od sebe. To je ale jen klam, protože jsou za tím mnohdy ukryté dlouhé hodiny trpělivé práce na sobě.

milenecký pár

Jestliže sebevědomého muže zastihne problém s erekcí a sex nemá tu hloubku, jako dřív, začnou pátrat po příčině. Chovají se podobně, jako hasiči, které přivoláte na místo autonehody, a ti okamžitě začínají jednat a vyprošťují z autovraku zraněné osoby, nelelkují kolem a nečekají na někoho dalšího, kdo to za ně vyřeší. Za potížemi s erekcí většinou stojí stres a nepříliš dobře poskládaný jídelníček a bez odstranění těchto vlivů se neposunete dál. Sebevědomý muž je obvykle také moudrý (ne chytrý, ale moudrý – tyto výrazy mezi sebou nezaměňujte), a namísto Viagry s cenou bez receptu Erectmax se zajímá o to, co pomáhá proti stresu. V tomto směru jsou nám k dispozici bylinky, s nimiž mají dobré zkušenosti lidé z generací, co tu byli před námi. Je to například Ženšen a Maca peruánská a lze je na rozdíl od Viagry a jejích generik užívat bez vědomí lékaře a bez rizika závažných vedlejších účinků.

milenci ve městě

A co se týče jídelníčku, tam vás zřejmě nemine náročnější proces provázený pochopením, proč a čím nám škodí maso a uzeniny, bílé pečivo a sladkosti z rafinovaného cukru. V současné době je tu však po celé republice rozeseto několik stovek prodejen zdravé výživy, a tam vám výživoví poradci a někteří prodejci mohou velmi efektivně a věcně poradit, jak se zdravou výživou začít, čemu se vyvarovat, a co naopak upřednostnit. Po změně jídelníčku a odstranění stresu se z vás stane úplně jiný člověk.